Ottimo SystemsProdukty do retuszu, naprawy
i pielęgnacji tapicerki skórzanej

PORTFOLIO PRODUKTÓW

Nasze portfolio tworzą specjalistyczne produkty dedykowane do renowacji i pielęgnacji tapicerki – zwłaszcza skórzanej. Każdemu typowi powierzchni przyporządkowana jest szeroka gama środków pielęgnacyjnych oraz naprawczych. Prócz standardowej palety barw jesteśmy w stanie wyprodukować konkretne odcienie, idealnie dopasowane do koloru i rodzaju posiadanej powierzchni. Oferujemy także w pełni wyposażone walizki serwisowe, zawierające komplet niezbędnych produktów i najczęściej używanych narzędzi.

PRODUKTY DO TAPICERKI SKÓRZANEJ

Główną specjalizacją OTTIMO są powierzchnie skórzane. Znamy sposoby, by skóra odzyskała dawną fakturę i kolor, a nasi Klienci mogli cieszyć się pięknem mebla czy wnętrza samochodu w jego pierwotnym stanie. Jako jedyni oferujemy środki w różnych pojemnościach – możesz więc kupić potrzebny Ci produkt w dokładnie potrzebnej ilości. Oferujemy preparaty idealnie dopasowane kolorystycznie do poprawianej powierzchni skóry. Dysponujemy szeroką gamą produktów w zestawach o różnorodnym zastosowaniu. Wybierz interesującą Cię grupę produktów z menu poniżej:

Środki naprawcze

E-KATALOG

W OTTIMO dbamy o naturę, zgodnie z naszą filozofią szacunku wobec stanu pierwotnego naszego środowiska i utrzymywania dobrostanu społeczeństwa. Dlatego katalogi naszych produktów prezentujemy w wygodnej, zawsze dostępnej, wersji elektronicznej.

Dla zainteresowanych istnieje też możliwość zamówienia tradycyjnej, papierowej wersji.

W centrum naszej uwagi znajduje się doskonałość, rozumiana nie jako dążenie do ideału, lecz jako utrzymanie stanu pierwotnego produktu: jego nieskazitelności, braku wad i śladów zużycia.

Więcej