Ottimo SystemsProdukty do retuszu, naprawy
i pielęgnacji tapicerki skórzanej

PORTFOLIO PRODUKTÓW

Nasze portfolio tworzą specjalistyczne produkty dedykowane do renowacji i pielęgnacji tapicerki – zwłaszcza skórzanej. Każdemu typowi powierzchni przyporządkowana jest szeroka gama środków pielęgnacyjnych oraz naprawczych. Prócz standardowej palety barw jesteśmy w stanie wyprodukować konkretne odcienie, idealnie dopasowane do koloru i rodzaju posiadanej powierzchni. Oferujemy także w pełni wyposażone walizki serwisowe, zawierające komplet niezbędnych produktów i najczęściej używanych narzędzi.

PRODUKTY DO TAPICERKI TEKSTYLNEJ

Portfolio produktów przeznaczonych do pielęgnacji tapicerki tekstylnej obejmuje specjalistyczne preparaty pozwalające na usunięcie plam różnego pochodzenia, w tym śladów krwi, rdzy i gumy do żucia. Oferujemy również środki, za pomocą których można zabezpieczyć tkaniny obiciowe ulubionych mebli po ich wyczyszczeniu lub wypraniu – na przyszłość. Są to głównie preparaty rekomendowane do użytku domowego. Wybierz interesującą Cię grupę produktów z menu poniżej:

Preparaty do czyszczenia i zabezpieczania

E-KATALOG

W OTTIMO dbamy o naturę, zgodnie z naszą filozofią szacunku wobec stanu pierwotnego naszego środowiska i utrzymywania dobrostanu społeczeństwa. Dlatego katalogi naszych produktów prezentujemy w wygodnej, zawsze dostępnej, wersji elektronicznej.

Dla zainteresowanych istnieje też możliwość zamówienia tradycyjnej, papierowej wersji.

W centrum naszej uwagi znajduje się doskonałość, rozumiana nie jako dążenie do ideału, lecz jako utrzymanie stanu pierwotnego produktu: jego nieskazitelności, braku wad i śladów zużycia.

Więcej